РОБОЧИЙ ЧАС

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

ДОСТАВКА

від 4 до 6 тижнів

дизайн ресторану

6 помилок у дизайні інтер'єру ресторану

Насамперед, варто зазначити, що існують особливості створення інтер'єру ресторану. Завдання для дизайнера значно відрізняються, на відміну від проектування вигляду житла. Адже вигляд закладу харчування повинен сподобатися гостям закладу. Крім цього, ресторанний інтер'єр може багато що сказати про заклад: від концепції і рівня цін, стилістики кухні і формату закладу, закінчуючи ступенем амбітності господаря. Інтер'єр ресторану повинен залучити, зацікавити і утримати гостя, створити потрібну атмосферу. Теорія зрозуміла кожному, але на ділі виявляється все не так просто. 

Помилка 1. Для реалізації авторського дизайн-проекту потрібні великі кошти

Це помилка багатьох дизайнерів і замовників. Але немає більшої винахідливості, ніж в умовах економії і браку коштів. Реалізувати модний інтер'єр можна і без допомоги елітних матеріалів і брендових меблів, а використовуючи лише дизайнерську фантазію, накопичений досвід і надійних підрядників. З досвідом в портфоліо успішного дизайнера обов'язково з'являється проект великої відомої компанії, якій з якихось причин необхідно створити інтер'єр в короткі терміни і за зрізаним бюджетам. Найчастіше, саме такі проекти виходять самими незвичайними і запам'ятовуються.

Помилка 2. Дизайн ресторанного інтер'єру - це реалізація творчих амбіцій

З одного боку так воно і є, але з іншого, ви неминуче зіткнетеся з реальністю: у вашій скарбничці проектів обов'язково з'явиться такий, де замовник "знає, як треба" і "вже сам все зробив". Деякі ресторатори починають створювати дизайн самостійно, адже концепція обрана, шлях до мети прозорий. Однак, починаючи втілювати задуми в життя, мало хто доводить справу до кінця, усвідомлюючи складність процесу. І тоді ресторатор наймає дизайнера, якому належить весь цей політ думки замовника у вигляді "сирого інтер'єру" перетворити в придатний і якісний дизайн-проект, бюджету на який практично не залишилося.

Помилка 3. Швидше все доробити? Легко!

Не дивно, що замовник квапить дизайнера: оренда капає, терміни підтискають, відкриття не за горами. Але не завжди дизайнеру варто йти на поводу у замовника, роздаючи дизайн-проекти як гарячі пиріжки. Не забувайте, що проект тісно пов'язаний з будівництвом. У поспіху нестикування і непорозуміння будуть вам забезпечені. Проектування повинно відбуватися при взаємодії з усіма будівельниками, за всіма технологічними нормами.

Помилка 4. Вибрати стиль - інше додасться

Ідея того чи іншого стилю народжується в голові господаря: мексиканський, японський або італійський ресторан - це на розсуд власника. Але це тільки абстрактна ідея, позбавлена ??поки що єдиної концепції, яка вимагає детального опрацювання. Дизайнеру належить з'єднати цю ідею в загальну лінію, гармонійну і логічно обґрунтовану. Не можна просто пофарбувати стіни, повісити фіранки і розставити стільці - інтер'єр ресторану повинен викликати емоції і асоціативний ряд. Це не означає, що велика кількість декоративних тарілочок і картини на стінах створять ту саму "Мексику" або "Італію", важливо, як згадувалося вище, зв'язати весь інтер'єр єдиною ниткою.

Помилка 5. Збудують все за моїми кресленнями

Буде великою помилкою покладатися на будівельників, які завжди мають своє бачення. Віддавши креслення на будівництво, ви не отримаєте ніяких гарантій, що проект буде реалізований точно по ним. Для того, щоб уникнути прикрих помилок, пропонуйте вашим замовникам таку опцію, як авторський нагляд. Він передбачає регулярний контроль будівництва об'єкта для уточнення виконання деталей дизайн-проекту. 

Помилка 6. Епатаж не знає кордонів

Бажання зробити неординарний інтер'єр - цілком нормальне прагнення замовника. Незвичайні прийоми і навіть шокуючі елементи привернуть відвідувачів, запустять сарафанне радіо. Однак тут потрібно відчувати грань між епатажем і химерністю. Якщо ви зважилися на сміливий прийом інтер'єру, то нехай він буде гармонійно укладатися в рамки обраної концепції. Не забувайте, що ресторан - це все-таки місце відпочинку.

Створення інтер'єру ресторану - складне і цікаве заняття, яке вимагає не тільки досвіду в дизайні інтер'єрів, але і спеціальної підготовки і сертифікації. Тому довіряйте професіоналам!

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Меню