РОБОЧИЙ ЧАС

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

ДОСТАВКА

від 4 до 6 тижнів

зона відпочинку в офісі

Правильна організація зони відпочинку в офісі

Зони відпочинку в офісі отримують все більшої популярності серед керівників великих компаній. Зарубіжний досвід підказує, що грамотна організація робочого процесу, при якій співробітники мають можливість перепочити в комфортних умовах, підвищує продуктивність праці. Оригінальний інтер'єр даної частини приміщення вітається, але не менш важливим є меблювання.

Можливості оформлення

Найбільш вдалий варіант - це окремо облаштована кімната. Таку можуть дозволити собі великі організації та установи. Найчастіше вона оформлюється за принципом лаунжу: поруч з кавою-баром встановлюють меблі для відпочинку. Додаткова перевага подібного приміщення в його багатофункціональності: при бажанні можна використовувати для ведення неформальних переговорів.

При наявності вільного простору не менш популярними в якості зонування є барні стійки і міні-бари. Це дозволяє заощадити на придбанні м'яких меблів, так як в даному випадку вони замінюється стільцями в стилі coffee. Щоправда, за ступенем комфорту вони поступаються затишним кріслам і диванам.

Практика показує, що у більшості компаній немає можливості облаштувати зони відпочинку. Тоді для зміни обстановки працівникам пропонується обмежена частина робочого простору, часто відокремлена. Кольорове і стилістичне виконання меблів може бути будь-яким і часто визначається смаковими уподобаннями співробітників і відповідністю загальному інтер'єру. Невід'ємною частиною місця для відпочинку залишаються дивани, крісла, м'які пуфи, що створюють атмосферу домашнього затишку і допомагають розслабитися не тільки фізично, а й психологічно.

Як облаштовують зони відпочинку в офісі за кордоном

У багатьох компаніях популярним є формат open-space, коли місце для відпочинку розмежовано від робочої зони за допомогою кольорової гами. Також можна використовувати меблі в інший стилістиці і фактурі. Популярні додаткові аксесуари: столи для настільного тенісу, меблі для інших настільних ігор (шахів, хокею). Затребувані стелажі для книг.

У деяких компаніях є міні-кухні, що дозволяють полегшити процес прийому їжі без відриву від робочого місця. Але останні вимагають окремого приміщення, щоб можна було обмежити поширення апетитних ароматів по всьому офісу.

Матеріали і внутрішнє наповнення

При всій важливості стилістичного виконання м'яких меблів і їх відповідність основним тенденціям дизайну, не менш актуальною є якість оббивки. Їй приділяється підвищена увага - для офісу потрібні зносостійкі тканини. У дорогому сегменті затребувана шкіра, меблі з якої створюють враження високого статусу. Популярні також штучні замінники, демократичні за ціною, але не менш міцні. Затребувані флок, жаккард або гобелен із спеціальними просоченнями, які захищають від води і бруду. Вони витримують великі навантаження в порівнянні з тими матеріалами домашніх меблів. Крім підвищеної міцності, перевага офісної оббивки полягає в простоті очищення поверхонь.

Якщо вибирати меблі з позиції практичності, то оптимальним варіантом стануть вироби з темної оббивкою. Однак світле або виконане у теплій палітрі драпірування надає більш сприятливий вплив на психологічну атмосферу, сприяє розслабленню і більш повноцінному відпочинку. Цікаві моделі, в яких використовується поєднання двох відтінків матеріалів.

В якості наповнювача для м'яких меблів добре зарекомендував себе суцільнолитий поліуретан. Він тривалий час зберігає форму. Не менш цікавим є латекс, що володіє бактерицидними властивостями. У деяких моделях поєднуються м'які і жорсткі шари наповнювача, в тому числі з ефектом пам'яті.

Для створення офісних меблів однаково успішно використовується дерево і скло, ЛДСП, пластик та інші матеріали. Так як мова йде не про активну експлуатацію шаф, столів або тумб, то навантаження на меблі виявляється мінімальним.

Що вибрати і де придбати

У більшості моделей диванів найпростіша конструкція, яка не передбачає можливості розкладання. Для зон відпочинку персоналу не має сенсу замовляти дорогі моделі з розсувним механізмом. Винятком може стати кабінет керівника, але його приміщення облаштовується за індивідуальним зразком. Тут можуть використовуватися більш ексклюзивні варіанти оббивки, один з яких - повсть. Актуальними є плетені меблі, м'яка основа якої виглядає на тлі дерева дуже стильно, однак подібні варіанти не відносяться до числа дешевих.

Існує безліч магазинів, в яких представлені практичні офісні меблі. Завітайте до нашого каталогу та ознайомтесь з найбільшим вибором меблів у Західній України. Різноманіття продукції дозволить облаштувати зону відпочинку для будь-якої компанії.

 

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Меню