РОБОЧИЙ ЧАС

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

ДОСТАВКА

від 4 до 6 тижнів

Технології виробництва меблів для ресторанів, барів, кафе та пабів від компанії RestoPrime

Технологічні процеси виробництва меблів визначаються її конструкторською особливістю і на окремих стадіях виробництва можуть відрізнятися один від одного. Але тим не менше відповідають загальним принципам обробки деревини. Технологічний процес виробництва меблів починається з розкрою сухих пиломатеріалів вологістю (8 ± 2)% на чорнові заготовки, які після механічної обробки набувають необхідні розміри і переходять в розряд деталей.

Аналогічно обробляють плитні матеріали на деревній основі, матеріали з пресованої деревини, клеєної, гнутої і гнуто-клеєної деревини. Потім здійснюється обробка деталей і складальних вузлів лакофарбовими матеріалами.

Чималу роль при виборі обладнання, а також при визначенні ступеню механізації ділянок відіграє тип виробництва, який обумовлює продуктивність окремих цехів і підприємства в цілому. Наприклад, для індивідуального виробництва меблів характерно використання окремих верстатів з невеликою продуктивністю. Для серійного або масового виробництва меблів застосовують верстати з високою продуктивністю, напівавтоматичні та автоматичні лінії, що скорочують частку ручної праці в цеху, а також зменшують собівартість продукції за рахунок значних обсягів продукції, що випускається.

Більшість меблів RestoPrime створені вручну

Процес створення кожноі деталі меблів — це знання і досвід багатьох поколінь, передані попередниками. Саме тому наші меблі, створені в основному вручну, відзначаються високою якістю і оригінальністю, гарантують виняткову міцність і комфорт.

У меблях для барів, ресторанів, клубів, кафе, конференц-залів та готелів особливе значення має комфорт та висока стійкість до зношування. Всі ці якості мають надійні і презентабельні меблі, виготовлені з професійних сертифікованих матеріалів.

Замовивши у нас меблі, Ви будете щиро здивовані різноманітністю матеріалу та їх якістю.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Меню