РОБОЧИЙ ЧАС

Пн-Пт: 9.00 - 18.00

ДОСТАВКА

від 4 до 6 тижнів

Класифікація або різновиди ресторанів

Автор: manager Середа, 14 листопада 2018

На сьогоднішній день існує декілька підходів до класифікації ресторанів по різним критерієм. В першу чергу підприємства громадського харчування відрізняються за принципом обслуговування своїх відвідувачів. За цією класифікацією можна виділити наступні групи: 

  • класичні ресторани, 
  • ресторани швидкого обслуговування, швидкого харчування - фаст-фуд. 

Так само ресторани можна класифікувати за етнічною ознакою, в залежності від явного переважання будь-якої національної кухні над іншим меню.

Можна розділити ресторани і за рівнем сервісного обслуговування, але це ставитися в основному до класичних ресторанам, де зручність клієнта - це один з ключових чинників обслуговування. Так само класичні ресторани часто класифікують за середньою вартістю чека. Як правило цей показник на пряму пов'язаний з рівнем сервісу закладу.

Відмінності за принципом обслуговування

У класичних ресторанах приготування страви починається тільки після його замовлення клієнтом закладу. У приготуванні страви не використовуються напівфабрикати, а переважають тільки свіжі продукти.

Для ресторану швидкого обслуговування характерною рисою є розрахунок на масове відвідування в короткий період часу, як прищепило під час сніданку, обіду і вечері. В такому закладі відбувається попередня заготовка страв, які чекають своєї покупки.

Заклади фаст-фуду припускають максимально швидке обслуговування. Тому ці заклади мають обмежене меню, яке готуватися з напівфабрикатів, виготовлених на центральній фабриці і доставлених в окремі точки реалізації.

Класифікація за середньою вартістю чека

Вершину класифікації ресторанів за цим параметром займають елітні ресторани або ресторани преміум-класу. У меню таких закладів можна знайти безліч страв з продуктів, які не зустрічаються в повсякденному раціоні, у винній карті представлена ??велика кількість елітних вин. Сам ресторан обов'язково має неповторний концептуальний інтер'єр з дорогих матеріалів. Офіціанти в таких закладах мають високий знанням етикету, відмінним знанням меню та винної карти. Націнка в ресторанах такого типу становить 350-400%.

До середнього класу відносяться закладу, що володіють більш скромними інтер'єрами, сервісом і асортиментом меню. Хоча в меню і можуть бути присутніми багато страв з меню елітних ресторанів, але в цілому вишукані страви відсутні. Але, не дивлячись на це, закладу залишається привабливим для великого числа споживачів. Крім класичних ресторанів в даній категорії знаходяться закладу з власної міні-пивоварнею. Націнка становить 200-300%.

У нижній частині класифікації розташувалися різні кафе, бари і ресторани, що не володіють особливою привабливістю інтер'єру, не мають сервісним обслуговування. Набір страв досить простий. Все це і сприяє невеликому середньому чеку закладу.

Професійна класифікація ресторанів

Серед професіоналів галузі прийнято класифікувати ресторани за характером їх завдань. Наприклад, метою діяльності ресторану може бути створення когось закладу для еліти, в якому передбачається формування вузьконаправленої групи відвідувачів. Такі заклади можуть не припускати високої прибутковості, швидше за дивіденди від такого ресторану менш матеріальні, це може підвищення іміджу власника закладу, наприклад.

Якщо створюється ресторан тільки для отримання прибутку, то і завдання ставляться перед закладом відповідні.

Така класифікація дозволяє професіоналам відразу зрозуміти вимоги до підприємства громадського харчування, на стадії управління проектом перед початком будівельних робіт і робіт з комплексного оснащення ресторану.

Правильна організація зони відпочинку в офісі

Автор: manager Середа, 07 листопада 2018

Зони відпочинку в офісі отримують все більшої популярності серед керівників великих компаній. Зарубіжний досвід підказує, що грамотна організація робочого процесу, при якій співробітники мають можливість перепочити в комфортних умовах, підвищує продуктивність праці. Оригінальний інтер'єр даної частини приміщення вітається, але не менш важливим є меблювання.

Можливості оформлення

Найбільш вдалий варіант - це окремо облаштована кімната. Таку можуть дозволити собі великі організації та установи. Найчастіше вона оформлюється за принципом лаунжу: поруч з кавою-баром встановлюють меблі для відпочинку. Додаткова перевага подібного приміщення в його багатофункціональності: при бажанні можна використовувати для ведення неформальних переговорів.

При наявності вільного простору не менш популярними в якості зонування є барні стійки і міні-бари. Це дозволяє заощадити на придбанні м'яких меблів, так як в даному випадку вони замінюється стільцями в стилі coffee. Щоправда, за ступенем комфорту вони поступаються затишним кріслам і диванам.

Практика показує, що у більшості компаній немає можливості облаштувати зони відпочинку. Тоді для зміни обстановки працівникам пропонується обмежена частина робочого простору, часто відокремлена. Кольорове і стилістичне виконання меблів може бути будь-яким і часто визначається смаковими уподобаннями співробітників і відповідністю загальному інтер'єру. Невід'ємною частиною місця для відпочинку залишаються дивани, крісла, м'які пуфи, що створюють атмосферу домашнього затишку і допомагають розслабитися не тільки фізично, а й психологічно.

Як облаштовують зони відпочинку в офісі за кордоном

У багатьох компаніях популярним є формат open-space, коли місце для відпочинку розмежовано від робочої зони за допомогою кольорової гами. Також можна використовувати меблі в інший стилістиці і фактурі. Популярні додаткові аксесуари: столи для настільного тенісу, меблі для інших настільних ігор (шахів, хокею). Затребувані стелажі для книг.

У деяких компаніях є міні-кухні, що дозволяють полегшити процес прийому їжі без відриву від робочого місця. Але останні вимагають окремого приміщення, щоб можна було обмежити поширення апетитних ароматів по всьому офісу.

Матеріали і внутрішнє наповнення

При всій важливості стилістичного виконання м'яких меблів і їх відповідність основним тенденціям дизайну, не менш актуальною є якість оббивки. Їй приділяється підвищена увага - для офісу потрібні зносостійкі тканини. У дорогому сегменті затребувана шкіра, меблі з якої створюють враження високого статусу. Популярні також штучні замінники, демократичні за ціною, але не менш міцні. Затребувані флок, жаккард або гобелен із спеціальними просоченнями, які захищають від води і бруду. Вони витримують великі навантаження в порівнянні з тими матеріалами домашніх меблів. Крім підвищеної міцності, перевага офісної оббивки полягає в простоті очищення поверхонь.

Якщо вибирати меблі з позиції практичності, то оптимальним варіантом стануть вироби з темної оббивкою. Однак світле або виконане у теплій палітрі драпірування надає більш сприятливий вплив на психологічну атмосферу, сприяє розслабленню і більш повноцінному відпочинку. Цікаві моделі, в яких використовується поєднання двох відтінків матеріалів.

В якості наповнювача для м'яких меблів добре зарекомендував себе суцільнолитий поліуретан. Він тривалий час зберігає форму. Не менш цікавим є латекс, що володіє бактерицидними властивостями. У деяких моделях поєднуються м'які і жорсткі шари наповнювача, в тому числі з ефектом пам'яті.

Для створення офісних меблів однаково успішно використовується дерево і скло, ЛДСП, пластик та інші матеріали. Так як мова йде не про активну експлуатацію шаф, столів або тумб, то навантаження на меблі виявляється мінімальним.

Що вибрати і де придбати

У більшості моделей диванів найпростіша конструкція, яка не передбачає можливості розкладання. Для зон відпочинку персоналу не має сенсу замовляти дорогі моделі з розсувним механізмом. Винятком може стати кабінет керівника, але його приміщення облаштовується за індивідуальним зразком. Тут можуть використовуватися більш ексклюзивні варіанти оббивки, один з яких - повсть. Актуальними є плетені меблі, м'яка основа якої виглядає на тлі дерева дуже стильно, однак подібні варіанти не відносяться до числа дешевих.

Існує безліч магазинів, в яких представлені практичні офісні меблі. Завітайте до нашого каталогу та ознайомтесь з найбільшим вибором меблів у Західній України. Різноманіття продукції дозволить облаштувати зону відпочинку для будь-якої компанії.

 

Стільниці для кафе

Автор: manager Четвер, 20 вересня 2018

Столи в кафе, барах чи ресторанах - це вісь, навколо якої все крутиться. За стіл садять відвідувачів, на стіл приносять замовлення і за столом клієнт оцінює якість і смак страв. Стільниця - це частина столу, на якій відразу зупиняється погляд людини. І від того, яка у вас стільниця для столу, багато в чому буде визначено ставлення клієнта до закладу в цілому. Відвідувачі постійно бачать стільницю, а уявіть собі, що вона "не першої свіжості"? Яке у них буде враження? На скатертини розраховувати не варто, так як їх періодично доводиться міняти при клієнтах і на очі знову потрапляють стільниці.

Стільниці для столів можна розділити на дві групи: стільниці для вуличного використання і стільниці для внутрішніх приміщень. Якщо ви вирішили купити стільницю для вуличного кафе, варто врахувати не тільки її зовнішній вигляд, але і те, як вона переносить великі перепади температур і вологості, наскільки стійка до механічних впливів, сонячних променів, цвілі і бактерій. Буде неприємно, якщо стільниця розбухне від дощу, або її вигне від перепадів температур і вологості.

Якщо необхідні стільниці для залу, будь ласка, їх асортимент великий. Це можуть бути стільниці з натурального дерева і каменю, з штучного каменю, пластикові, шпоновані стільниці і стільниці з нержавіючої сталі. У цьому випадку вибір обмежений лише вашою фантазією і дизайном інтер'єру закладу. Найпопулярнішими практичними і красивими є фанеровані шпоном стільниці з кромкою масиву дуба. Кромка може бути будь-який декоративної форми і товщини. Стандартна кромка 40 мм. Можливе виготовлення з "фальш спідницею", наприклад товщиною 90 мм. Їх виділяє невисока ціна, практичність у використанні і великий вибір варіантів виготовлення, що дозволяє вписати в будь-який інтер'єр.

Щоб зробити правильний вибір і купити стільницю для столу, необхідно врахувати місце, де вона буде експлуатуватися і дизайн, щоб стільниця гармонійно вписалася в інтер'єр, як громадського закладу, так і квартири, дачі, заміського будинку.

Як доглядати за шпонованим стільницями з фігурною кромкою з масиву

Якщо дотримуватися елементарних правил догляду за виробами з натуральних матеріалів, вони вам прослужать довгий час, радуючи своїм прекрасним зовнішнім виглядом і не виділяючи ніяких шкідливих речовин в навколишнє середовище.

Стільниці зі шпоном дуба та кромкою з масиву прості в догляді, екологічні, з неповторною деревної фактурою, не відрізняються від стільниць з масиву. Завжди будуть в моді завдяки своїм відмітним якостям: вони не схильні до різких перепадів температур, в догляді невибагливі. Досить щодня протирати поверхню м'якою вологою ганчірочкою з легким мильним розчином, пролиту рідину необхідно відразу промокнути сухими серветками, так ви продовжите термін експлуатації, і ваші дерев'яні столи будуть ще і найкрасивішим елементом інтер'єру.

ПІДПИСАТИСЯ НА НОВИНИ

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Меню